U bent hier

 

Algemene Vergadering.

De regering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest wil de belangrijkste overheidsinstanties voor de ontwikkeling van het gebied betrekken bij het ATO.

De Algemene Vergadering bestaat uit de volgende vertegenwoordigers:

Samenstelling op 22 mei 2015.

De vertegenwoordigers van de regering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest:

Yves GOLDSTEIN, vertegenwoordiger van de minister-president
Matthias VAN WIJNENDAELE, vertegenwoordiger van de minister van Mobiliteit en Openbare Werken
Antoine DE BORMAN, vertegenwoordiger van de minister van Huisvesting, Levenskwaliteit, Leefmilieu en Energie
Pieter DE KEYSER, vertegenwoordiger van de minister van Financiën, Begroting en Externe Betrekkingen
Delphine DE VALKENEER, vertegenwoordiger van de minister van Economie en Tewerkstelling
Tom DEMEYER, vertegenwoordiger van de staatssecretaris van Verkeersveiligheidsbeleid en Gewestelijke en gemeentelijke Informatica en Digitalisering
Emily MOENS, vertegenwoordiger van de staatssecretaris van Buitenlandse Handel, Brandbestrijding en Dringende Medische Hulp
Gaëtan VAN WYLICK, vertegenwoordiger van de staatssecretaris van Openbare Netheid, Vuilnisophaling en -verwerking, Wetenschappelijk Onderzoek, Gemeentelijke sportinfrastuctuur en Openbaar Ambt

Vertegenwoordigers van de gewestelijke administraties en instellingen van openbaar nut:

Philippe BARETTE, vertegenwoordiger van Mobiel Brussel
Philippe BOLAND, vertegenwoordiger van Leefmilieu Brussel
Corentin DUSSART, vertegenwoordiger van de Cel voor Beheer en Coördinatie EFRO FEDER 2007-2013
Jacques EVENEPOEL, vertegenwoordiger van de Maatschappij voor Intercommunaal Vervoer Brussel (MIVB)
Yves FRÉMAL, vertegenwoordiger van het Gewestelijk agentschap voor netheid – Net Brussel
Ann GEETS, vertegenwoordiger van de Directie Studies en Planning van het Brussel Stedelijke Ontwikkeling
Martine GOSSUIN, vertegenwoordiger van Citydev
Catherine GROSJEAN, vertegenwoordiger van de Brusselse Gewestelijke Huisvestingsmaatschappij (BGHM)
Bernadette LAMBRECHTS, vertegenwoordiger van de Administration de la Commission communautaire française (Cocof)
Philippe MATTHIS, vertegenwoordiger van de Gewestelijke Vennootschap van de Haven van Brussel
Philippe PIEREUSE, vertegenwoordiger van de Directie Stadsvernieuwing van het Brussel Stedelijke Ontwikkeling
Arnaud TEXIER, vertegenwoordiger van het Gewestelijk Handelsagentschap, Atrium.brussels
Pieter VAN CAMP, vertegenwoordiger van de Administratie van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (VGC)

Vertegenwoordigers van de gemeenten:

Ahmed Mohamed AZZOUZI, vertegenwoordiger van de gemeente Sint-Joost-ten-Node
Geoffroy COOMANS DE BRACHÈNE, vertegenwoordiger van de Stad Brussel
Magali CORNELISSEN, vertegenwoordiger van de gemeente Ganshoren
Armand DE DECKER, vertegenwoordiger van de gemeente Ukkel
Lorraine DE FIERLANT, vertegenwoordiger van de gemeente Schaarbeek
Damien DE KEYSER, vertegenwoordiger van de gemeente Sint-Pieters-Woluwe
Jean-Claude ENGLEBERT, vertegenwoordiger van de gemeente Vorst
Nathalie GILSON, vertegenwoordiger van de gemeente Elsene
Paul LEROY, vertegenwoordiger van de gemeente Jette
Christophe MAGDALIJNS, vertegenwoordiger van de gemeente Oudergem
Olivier MAHY, vertegenwoordiger van de gemeente Sint-Jans-Molenbeek
Laurent MERTENS, vertegenwoordiger van de gemeente Koekelberg
Vincent RIGA, vertegenwoordiger van de gemeente Sint-Agatha-Berchem
Tristan ROBERTI, vertegenwoordiger van de gemeente Watermaal-Bosvoorde
Nadine SONCK, vertegenwoordiger van de gemeente Sint-Lambrechts-Woluwe
Pierre THOMAS, vertegenwoordiger van de gemeente Evere
Frank VAN BOCKSTAL, vertegenwoordiger van de gemeente Etterbeek
Thierry VAN CAMPENHOUT, vertegenwoordiger van de gemeente Sint-Gillis
Gaëtan VAN GOIDSENHOVEN, vertegenwoordiger van de gemeente Anderlecht